تاریخ شروع

10:00

پنج‌شنبه - 1402/02/07

تاریخ پایان

18:00

جمعه - 1402/02/08

آدرس

تهران، ایستگاه نوآوری دانشگاه شریف، آکادمی ایرانسل

ماندگارترین رویداد زندگی
5/5

با بهترین ها همراه شو

همه‌ی ما مشکلات و چالش‌های روزانه‌ای رو تجربه‌ می‌کنیم و بخش بزرگی از انرژی روزانمون رو برای رفع این چالش‌ها میذاریم. چالش‌هایی مثل: مدیریت روابط، نحوه برخورد با کارمند، نحوه ارتباط گرفتن با اطرافیان، نحوه تعامل با کارفرما، چالش‌های فروش که برای کسب‌و‌کارمون پیش میاد و در کل چالش‌هایی که مربوط به ارتباطات موثر میشه.
با آگاهی بیشتر در مورد خودت و این که مردم چه تصویری از تو در ذهنشون دارن، می‌تونی ‌تعاملات بهتر و بیشتری رو با اطرافیانت و همچنین مشتریانت داشته باشی و ارتباطات قوی تر بسازی و فروش موفق‌تری رو هم تجربه کنی.
اما این‌ آگاهی چطور امکان پذیره؟ 
 DISC یه متد بین‌المللیه که بهت یاد می‌ده چطور با شناخت تایپ رفتاری خودت، اطرافیانت و مشتریات و با توجه به نقاط قوت تایپ خودت، رفتار و صحبت‌هات رو تنظیم کنی و موقعیتت رو ارتقا بدی.

ویدئوی معرفی رویداد
پخش ویدیو

در این رویداد میهمان دکتر حمید آقاجانی خواهیم بود ...

درباره دکتر حمید آقاجانی

کوچ مدیرعامل | مدرس مهارت‌های نرم | بنیان‌گذار و مدیرعامل مشاوره مدیریت تنوتاس

مربوط به دوره قبل
گالری تصاویر
پیش نیازهای شرکت در این ورکشاپ
شما می‌تونید از محتوای این کارگاه برای پیاده‌سازی روی کسب‌وکار، محصول و یا ارتباطات شخصی خودتون استفاده کنید، پس در این صورت پیش‌نیازی نداریم و هرفردی می‌تونه توی این کارگاه شرکت کنه و نتیجه بگیره.
دست‌آوردهای حضور در ورکشاپ

دراین کارگاه هیجان انگیز دو روزه تمامی نکاتی که باید درمورد متد DISC و مدل‌های رفتاری بدونی و همچنین آنالیز و نحوه استفاده از اون برای موفقیت در زندگی و کسب و کار به ویژه در «فروش» رو یاد می‌گیری.
بعضی از این نکات عبارتند از: